>CAMI< MEDYCYNA REGENERACYJNA
Chirurgia Estetyczna, Kosmetologia, Laseroterapia, Osocze Bogatopłytkowe z komórkami multipotencjalnymi.
Tel: +48502440308; +48601440122; +48510654595;
+48 124206070
e-mail: biuro.cami@gmail.com
www.cami-antiaging.eu
Opinie_pacjentów
Przynosimy naszym pacjentom zdrowie i radość życia :-)
Pacjenci piszą podziękowania.
Czekała mnie wymiana biodra odczuwałem ból i trudności z chodzeniem. I nagle stał się cud. Zgłosiłem się do dr Kazimierza Cieślika , który zaproponował nowatorską metodę . To spowodowało , że obecnie normalnie chodzę i nic mnie nie boli. Przygotowanie do zabiegów i same zabiegi wprowadzające do stawu biodrowego komórki macierzyste są jak się okazało bardzo skuteczne !Świetna atmosfera w Klinice , profesjonaliści i perfekcja działania dr Kazimierza Cieślika sprawia , że pacjent odczuwa  skupienie się nad jego problemem i ufa w sprawną realizację zabiegów medycznych. Mój własny staw biodrowy mnie nie boli i normalnie funkcjonuje za co  bardzo dziękuję klinice CAMI !!  [E-mail: ek.bogdanowcz@wp.pl]
Pan dr Cieślik -nie tylko specjalista z olbrzymim doświadczeniem , ale przede wszystkim wspaniały człowiek.Ma świetny kontakt z pacjentem jest bardzo dokładny. Doradzi i opisze przebieg zabiegu , a także zrobi wizualizację oczekującego na efekty pacjenta.Z całą pewnością nikogo nie okaleczy. Rozmawiałam z wieloma pacjentami operowanymi i wszyscy maja wspaniałą opinię i są zadowoleni z efektów.Sama mogę być przykładem. Ogromna wiedza w parze z uprzejmością i wyrozumiałością.Ceny zadziwiająco przystępne jak na tego typu kliniki specjalizujące się w operacjach plastycznych , oraz z zadziwiającym skutkiem w leczeniu bólu i odnowie stawów, .

Pan doktor Cieślik ratuje mój bark po urazie /SLAP/ metodą czynników bogatopłytkowych PRP. Zabieg zawsze pomaga! Niestety, duzy wysiłek i praca rękami jako masażysta sprawia, że spotykaliśmy się już kilkakrotnie. Moi pacjenci również korzystają z tej metody w Klinice CAMI Pana doktora Kazimierza Cieślika. Zawsze z pozytywnym skutkiem. Szczególnie dobre wyniki uzyskują przy dolegliwości tzw. "łokcia tenisisty" (epicondylitis lateralis humeri). Szczerze polecam usługi Kliniki CAMI gdyż jej właściciel to wspaniały człowiek i doskonały, doświadczony specjalista! W ogóle cały personel to miłe i wspaniałe kobiety!!! Polecam! (Stanisław)

9 lat temu Pan doktor przeprowadzil u mnie skomplikowana operacje ktora trwala pare godzin.Lezalam po niej 6 dni w klinice CAMI.Pan doktor codziennie o 7 rano przychodzil zeby dowiedziec sie jak sie czuje.W ciagu dnia tez zagladal.Wszystko sie udalo bez zadnych komplikacji a efekty widac do dzis.Dalej korzystam z zabiegow Pana doktora.Nie robi nic na sile,wszystko wyglada naturalnie.Musze wspomniec o P.Hance i P.Bozenie.Wszyscy sa doskonali.Bardzo polecam (Barbara N)

Wspania
łe indywidualne podejście do pacjenta z myślą o całościowym wpływie na organizm. Dopiero po wizycie u pana doktora Kazimieraz Cieślika po zabiegu PRP kolana odczułam znaczną poprawę przy nie dużym koszcie zabiegu. W przeciwieństwie do innych lekarzy pan doktor myśli jak pomóc, a nie zamaskować objawy sterydami i przeciwbólowymi które obojętne dla organizmu nie są. Szczerze polecam.(Barbara)

Dr Kazimierz Cieślik jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie, ciągle zgłębiającym wiedzę i poszukującym nowych rozwiązań w podejściu do dolegliwości i choroby oraz samego pacjenta. Niezwykle ważny element jego relacji z pacjentem to wielki optymizm, serdeczność i uśmiech oraz niezwykle trafne diagnozy.(Ryszard Honkisz)

Dziękuję za pełny profesjonalizm Pana Doktora, za cierpliwość i odpowiedzi na niekończące się moje pytania, za uspokajanie i wyjaśnianie, za porady, w które nie zawsze wierzyłam. Polecam z całego serca.(Marta)

Najwyższa jakość. Dziękuję za zamknięcie naczynek krwionośnych na twarzy. Zawsze pomocny i serdeczny. Pełen zrozumienia i bardzo profesjonalny. Szczerze polecam (Józef)

Bardzo Mily lekarza ktory dokonal liposukcji. Profesjonalne podejscie i dobra cena. Polecam. Mam zamiar udac sie na zabieg powiekszenia piersi.(Justyna Monika)
ZOBACZ WIĘCEJ