PRZED
  PO
Blizny potrądzikowe na lewym zdjęciu były leczone PRP z ADSC. Prawe zdjęcie przedstawia wynik leczenia po 180 dniach.
Leczenie ran przewlekłych można przyspieszyć przez podanie osocza bogatopłytkowego z komórkami macierzystymi.
Wypadanie włosów u dojrzałych mężczyzn można zatrzymać, a włosy odbudować podając do skóry głowy osocze bogatopłytkowe z komórkami macierzystymi
PRZED
  PO
MEDYCYNA REGENERACYJNA
inne zabiegi w tej grupie
Widoczne objawy zwiotczenia i marszczenia skóry twarzy można cofnąć przez podanie śródskórnie PRP z ADSC.
PRZED
  PO
Skóra twarzy
PRZED
  PO
Na zdjęciu po lewej widoczne są objawy starzenia skóry szyi. Zdjęcie po prawej ukazuje tę samą pacjentkę po 8 tygodniach od podania PRP razem z ADSC.
Zwyrodnienia chrząstek stawowych po urazie lub związane z wiekiem można regenerować za pomocą PRP i ADSC.
Zwyrodnienia stawów
Kompleksowe odmładzanie polega na odbudowie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz regeneracji skóry, tj. poprawieniu elastyczności i tekstury.
Kompleksowe odmładzanie
Leczenie trądzika
PRZED
  PO
Aktywne postacie trądzika można leczyć przez podanie ADSC z PRP.
Skóra szyi
Zwalczanie łysienia
Leczenie ran przewlekłych
Blizny i ubytki skóry
KOMPLEKSOWE ODMŁADZANIE
>CAMI< CENTRUM MEDYCYNY REGENERACYJNEJ
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
Naturalne procesy starzenia twarzy, szyi, dekoltu i rąk, tj. odsłoniętych części ciała  obejmują nie tylko skórę, ale tkankę podskórną, powięzie mięśniowe i mięśnie. Daje to ogólne wrażenie starego wyglądu. Skóra ulega ścieńczeniu i zwiotczeniu, podskórna tkanka tłuszczowa zanika, a rysy wyostrzają się, powięzie i mięśnie wiotczeją i dają obraz fałdowania. Kompleksowe odmładzanie obejmuje szereg zabiegów, które różnią się w zależności od wieku, rodzaju cery, typu budowy oraz okolicy ciała. Oprócz klasycznych metod usuwania nadmiernie zrogowaciałego naskórka i drobnych zmarszczek skóry metodą dermabrazji czy peelingu doszły nowoczesne metody laseroterapii, HI-FU i karboksyterapii. Metody estetycznej chirurgii plastycznej stosuje się w celu usunięcia fałdów skórnych, jak np. powiek, policzków (tzw. "chomików") czy szyi (zwisające podbródki).
Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia mają do dyspozycji szereg metod nieinwazyjnego i chirurgicznego odmładzania wyglądu. Wszystko zależy od momentu rozpoczęcia stosowania tych metod. Łagodne zmiany wymagają łagodnych metod, jak np. oxybrazji tlenowej. Zaawansowane zmiany, oprócz metod chirurgicznych wymagają szeregu metod pogrubiających i napinających skórę, jak np. karboksyterapię czy HI-FU.