>>> ESTETYCZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA, LASEROTERAPIA I "ANTIAGING" - KRAKÓW <<<
>CAMI< Sp. z o.o.
Estetyczna Chirurgia Plastyczna i Laseroterapia
31-216 Kraków, ul. Konecznego 2/4 U
tel. +48 12 4206070, fax. +48 12 4206071, kom: +48 601 440 122, +48 502 440 308,  e-mail: biuro.cami@gmail.com
>>CAMI<<
ANTIAGING
logo logo
www.cami-antiaging.eu


***** NASZYM CELEM JEST POPRAWIĆ ZARÓWNO WYGLĄD JAK I SAMOPOCZUCIE *****
2010-12-10)
Do Cami zgłosiłam się z rozległymi bliznami pooparzeniowymi po wypadku sprzed lat. Jako metodę ich korekcji zaproponowano mi laseroterapię. Jestem bardzo zadowolona z jej rezultatów-blizny są gładsze, ich kolor się wyrównał, zniknęły przebarwienia. Faktem jest, że po pierwszych zabiegach zmiany nie były spektakularne, jednak z czasem mogłam zauważyć zdecydowaną poprawę. Osobom, które rozważają podjęcie laseroterapii, bądź też właśnie ja rozpoczęły i nie widzą dużych zmian mogę poradzić z doświadczenia- warto wykazać się cierpliwością, bo efekty są bardzo dobre.
Ważny dla mnie jako pacjentki jest też fakt, że pracujący w Cami zespół specjalistów to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie medycyny estetycznej, co jest kluczowe zarówno na etapie planowania leczenia jak i przy samych zabiegach-można być pewnym, że tutejsi specjaliści wybiorą optymalne metody traktując każdego pacjenta indywidualnie.
Ewa P., Kraków
***
(2010-12-03)
Zgadzam się w 100 % co do bardzo dobrej oceny Dr K. Cieślika i jego zespołu.
Jestem wierną jego pacjentką od lat. Zabiegi chirurgiczne wykonane przez pana Doktora - to wysokiej klasy profesjonalizm, a opieka po operacji to również wysokiej klasy kunszt i wiedza pielęgniarska. Troska i zainteresowanie problemami pacjenta - nie ma sobie równych. Serdecznie pozdrawiam, życząc samych sukcesów - Małgosia (wierna pacjentka)..
***
(2010-07-19)
Witam Wszystkich!
Miałam duży, garbaty nos, rownież skrzywienie przegrody nosowej co powodowało, że cięzko mi sie oddychało.Ciągłe zapalenie gardła ponieważ przeważnie oddychałam przez usta. Od wielu lat myslałam nad operacją w końcu się zdecydowałam.Miałam łamaną całą kostną i chrzęstną część, rownież pomniejszane skrzydełka. Minął prawie rok od operacji nosa. Teraz jestem bardzo zadowolona z wyglądu jest mały i prosty nosek. Na początku owszem był ból. Dosyć niekomfortowe było noszenie plasterków przez dłuższy czas, ale to wszystko dla lepszego ukształtowania nosa i zapobiegania obrzękom.
Serdecznie podziękowania dla Pana Doktora Kazimierza Cieślika .
Ewelina M z Gorenic.
***
12.07.2010)
Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat zespołu medycznego Gabinetu Chirurgii Plastycznej CAMI. Jestem pacjentką p.dr Cieślika od 12 lat i od pierwszego zabiegu jestem w pełni usatysfakcjonowana efektami jego pracy. Wspomnieć muszę, że trafiłam do p. dr Cieślika z bardzo poważnym problemem, bowiem operacja nosa, która została wykonana uprzednio przez innego bardzo znanego p.prof. chirurgii szczękowej z Krakowa, niespełniła moich oczekiwań zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Pan Doktor wraz ze swoim personelem medycznym, z którym współpracuje od początku naszej znajomości i który zaraża wszystkich swoim optymizmem i pozytywnym podejściem, naprawił mi nos.
Od tego czasu, każde wakacje spędzane w Polsce staram się zorganizować tak, by spotkać się z zespołem p. dr Cieślika oraz skorzystać z ich usług. Serdecznie polecam Gabinet Chirurgii Plastycznej CAMI.
Pozdrawiam, Ula z Nowego Jorku.
***
To: biuro.cami@gmail.com
Sent: Sunday, April 11, 2010 8:57 PM
Subject: Opinia na temat laseroterapii.
Chciałbym podzielić się swoim zdaniem na temat laseroterapii i zabiegów lampami IPL. Otóż po zaledwie kilku naświetlaniach zauważyłem znaczna poprawę co w moim przypadku oznaczało zmniejszenie pojawiających się krost trądzikowych. Po kolejnych naświetlaniach na twarzy zostały jedynie pozostałości trądziku w postaci grudek i czerwonych plam. Następnym etapem w leczeniu był laser który te pozostałości niwelował. Tak jak w przypadku lampy wystarczyło kilka sesji laserowych by twarz prawie zupełnie
została oczyszczona z grudek, przebarwień, poszerzonych porów i blizn. Skóra stala się wyrównana i gładka. Nie została wysuszona jak to jest w przypadku silnych leków przeciwtrądzikowych. Trądzik leczylem lekami, tonikami, dietą ze zmiennym szczęściem. Po jakims czasie stawały się bezskuteczne. Dopiero naświetlania i laser przyniosły oczekiwane efekty. Reasumując, jestem bardzo zadowolony z calej terapii i polecam ją każdemu kto boryka się z podobnym problemem.
Pozdrawiam, Mateusz Galica
***
*** NAPISZ DO NAS *** NAPISZ DO NAS *** NAPISZ DO NAS *** NAPISZ DO NAS ***
biuro.cami@gmail.com
BEZBLIZNOWE GOJENIE RAN ORAZ STEROWANIE PROCESAMI BLIZNOWACENIA STANOWIĄ SZCZEGÓLNĄ TROSKĘ ZESPOŁU O KOŃCOWY WYNIK LECZENIA. >>ZOBACZ<<

OPINIE PACJENTÓW